Služby

Umíme pro vás nakoupit auta, motorky, čtyřkolky, lodě, tanky, prostě cokoli, na co si vzpomenete a co má schopnost se dostat z bodu A do bodu B.

Nákup aut

Programování klíčů

Umíme nakupovat (nejen) auta v USA, Kanadě a Británii. Máme přístupy do licencovaných aukcí pojišťoven, do aukcí státních přebytků a umíme nakoupit i od soukromých prodejců. V omezené míře řešíme i díly a jiné menší věci.

Cena zahrnuje poradenství při výběru, samotný nákup vozu, zajištění dopravy a proclení.

Chcete náhradní klíč od auta? Chcete mít možnost dálkového startování? Umíme dodat a/nebo naprogramovat klíč k vašemu autu. Ve většině případů ho dokážeme naučit i dálkové startování.

Přihlášení vozu

Dokážeme kompletně přihlásit váš vůz, včetně zapsání výjimek, měření emisí a STK. Jednoduše zařídíme vše, co je nezbytné k tomu, aby vaše auto beze zbytku splnilo požadavky dané legislativou ČR.

Úprava světel

Diagnostika , upravy jednotek

Nesvítí, nebo nebliká vaše auto podle představy úředníků v EU? Umíme předělat světla podle platné legislativy EU, bez ohledu na model vozu, nebo jeho stáří.

Nemá vaše auto dobré vychování? Umíme přeprogramovat chování vozu jako např. denní svícení, automatické zamykání, dálkové startování, programování senzorů tlaku v pneumatikách apod.

Měření výkonu, ladění ECU

Hádáte se s kamarádem, jestli má větší výkon váš Mustang, nebo jeho Challenger? Nebo vászajímá, jestli číslo v TP odpovídá realitě? Udělali jste úpravy na motoru, uřízli katalyzátor achcete tomu přizpůsobit řídící jednotku? Anebo jsme vám udělali kabeláž na závodním autěa chcete řídící jednotku od základu naprogramovat?Nejen, že dokážeme změřit výkon motoru vašeho vozu, ale umíme i upravit a naladit řídícíjednotku tak, aby reflektovala provedené úpravy na vozidle.Disponujeme možností měřit i vozy s pohonem všech kol.

Servis

30 000 Kč

od 17 900 Kč

od 35 000 Kč

od 2 000 Kč

Kompletní servis vozu „od hlavy až k patě“.

1.000 Kč/ h + materiál

Doprava do EU

cena je individuální na základě naší kalkulačky, na základě kontrétního vozidla se cenu může lišit

Řešení „neřešitelného“

Cena se určuje dle konkrétního vozu

Individuální stavba kabeláže

Máte veterán, závodní auto, nebo cokoli jiného kde je motor a chcete mít profesionální kabeláž? Umíme vyrobit kompletní kabelové svazky přímo na míru vašeho vozu, včetně doporučení jednotlivých jednotek a návrhu ovládacích prvků.

1.000 Kč / h + materiál

Milujeme záhady a všechny možné problémy, které ostatní vzdali, anebo nechtějí řešit. Jestli vaše auto trucuje a není s ním řeč, my ho dokážeme vyléčit.

1.200 Kč / h + materiál

1.200 Kč / h + materiál