Reference od našich zákazníků

--- Lukáš

Nové Camaro je už doma v garáži. Děkuji za pomoc při nákupu a dovozu auta.

--- Pepa

Pánové díky, je jako ze snu! Další na sebe nenechá dlouho čekat!

--- Michal

Chci vyjádřit upřímné poděkování klukům z GetCars za vynikající zážitek z prodeje motorky. Od začátku do konce se postarali o hladký a bezproblémový průběh celého procesu. Tak dobře o mě nebylo postaráno už dlouho. Jejich profesionalita a efektivita předčila mé očekávání. Děkuji!

--- Šíp

Klobouk dolů klukům z Getcars za bezproblémové a rychlé dodání auta! Navíc chci poděkovat za solidní přístup, ochota rychle a snadno řešit problémy s důrazem na ušetření peněženky je něco čeho si vážím.

--- Petr

Rád bych vyjádřil své upřímné poděkování společnosti Getcars za vynikající zkušenosti s nákupem auta Ram 1500. Od začátku do konce byl celý proces hladký a bez zádrhelů. Prodejce věděl co dělá, byl profesionální a dělal vše pro to, aby zajistil mou spokojenost. Kvalita vozidla předčila mé původní očekávání a cena byla víc než férová . Děkuji vám !

--- Zahradnictví Mezi břehy S.R.O.

Toto auto je skvělé! Kéž bych ho měla aspoň už tak 10 let! Děkuji za perfektní nákup, servis a jednání. Až budeme rozšiřovat naši flotilu, půjdeme opět k vám!

Nejvíc jsem ocenil rychlost dodání a férovou cenu, kterou jsem za svůj vůz dostal. Getcars, oproti konkurenci, nabídli vysoce solidní nabídku, která předčila mé očekávání. Díky moderním aplikacím jsem si byl jistý, že dostávám nejlepší možnou nabídku. A díky jejich přístupu jsem byl s nákupem nadmíru spokojený.

--- Boháč

Nedávno jsem si koupil 'gétéčko' a jsem z něj naprosto nadšený! Výkon, elegantní design, prostornost a pokročilé technologie z něj dělají neuvěřitelně příjemné auto. Nemohl jsem být se svým rozhodnutím spokojenější! Děkuji všem z getcars za perfektní služby a servis!

--- Anonymní

--- Šajner

V první řadě byli zaměstnanci společnosti Getcars velmi profesionální a znalí. Provedli mě celým procesem, zodpověděli všechny mé otázky a řešili veškeré mé obavy. Jejich odborné znalosti a smysl pro detail mi dodaly jistotu, že jsem v dobrých rukou. Naprosto perfektní, díky moc!

Na začátku jsem byl s koupí vozu skeptický, proto jsem si první nechal udělat servis svého současného auta. Tým společnosti Getcars provedl důkladnou prohlídku mého auta a věnoval čas každému detailu. To mě přesvědčilo ke koupi dalšího vozu, s kterým proces proběhl naprosto bez problému, rychle, efektivně a levně. Děkuji!

--- Novák