Jak nakoupit?

DEN 1

Den 1-2

Den 2-3

Den 3-4

Den 4-6

Den 6-10

Den 10-50

Den 50-55

Registrace

na getcars.cz

Vložení zálohy

Vyhledávání vozidel na aukci

Nabídka na aukci

Platba vozidla

Začátek přepravy

Celní řízení, doručení klientovi

Tento nákupní plán je založen na optimálních podmínkách a dodání vašich vozidel, v případě 'exotických' aut může být doba dopravy jiná.

Odkud auta berete?

Pokud už auto máte, ale chcete k němu díly, není problém, i to umíme zajistit. Když si vyberete auto sami, ušetříte nám čas a my vám ušetříme peníze. Pak se podívejte na bod 2. ve sloupci „AUTO“. Jestli chcete, abychom vám auto našli, podívejte se na bod 1. S díly to funguje obdobně. Můžete si díl najít a koupit, anebo nám pošlete jeho specifikaci a my vše další zajistíme.

Pro představu, V USA a Kanadě je na zmíněných portálech v denní nabídce přibližně 200.000 aut, v Británii jich najdete přibližně 10.000. Kromě nich jsme samozřejmě schopni zařídit nákup a dopravu aut od soukromých prodejců.

Lodní doprava

V současné chvíli umíme nakoupit auta na aukcích pojišťoven v USA a Británii.
Jedná se primárně o servery www.iaai.com (USA), www.copart.com (USA) a www.copart.co.uk (Británie).

Umíte dodat díly?

Opravdu máte dost aut?

Auta

Díly

1. Vyberete si auto
Vyberete auto sami a to na aukcích v USA a Kanadě: www.iaai.com, www.copart.com, www.ebay.com, nebo dalších portálech


2. Napište nám

Napíšete nám o jaké auto máte zájem a kolik má stát. Buď vám řekneme, že si o něm máte nechat zdát, nebo bude vaše představa reálná a my vám auto najdeme, koupíme a přivezeme.


V obou případech budeme po vás před koupí chtít zálohu. Zálohu budeme chtít až poté, kdy se rozhodnete, že auto skutečně chcete. Záloha je 10% z předpokládané ceny auta a dokud se nepřipíše na náš účet na žádnou aukci nepřihazujeme.

1. Vyberete a koupíte si díl
Vyberete a koupíte si díl, o který máte zájem. Je jedno, zda nový, nebo použitý. Pošlete nám jej na adresu, kterou vám dáme.


2. Napíšete nám, jaký díl chcete

Ideálně produktové číslo výrobku. Pokud jej neznáte, dáte nám VIN auta a co nejpřesnější popis. Díl koupíme proti záloze, tentokrát však v plné ceně dílu.


V případě, že nám nedáte přesné číslo dílu, nemůžeme vám garantovat, že bude díl pasovat na vaše auto.