References from our customers

--- Michal

Chci vyjádřit upřímné poděkování klukům z GetCars za vynikající zážitek z prodeje motorky. Od začátku do konce se postarali o hladký a bezproblémový průběh celého procesu. Tak dobře o mě nebylo postaráno už dlouho. Jejich profesionalita a efektivita předčila mé očekávání. Děkuji!

Nejvíc jsem ocenil rychlost dodání a férovou cenu, kterou jsem za svůj vůz dostal. Getcars, oproti konkurenci, nabídli vysoce solidní nabídku, která předčila mé očekávání. Díky moderním aplikacím jsem si byl jistý, že dostávám nejlepší možnou nabídku. A díky jejich přístupu jsem byl s nákupem nadmíru spokojený.

--- Boháč

Nedávno jsem si koupil 'gétéčko' a jsem z něj naprosto nadšený! Výkon, elegantní design, prostornost a pokročilé technologie z něj dělají neuvěřitelně příjemné auto. Nemohl jsem být se svým rozhodnutím spokojenější! Děkuji všem z getcars za perfektní služby a servis!

--- Klenko

Na začátku jsem byl s koupí vozu skeptický, proto jsem si první nechal udělat servis svého současného auta. Tým společnosti Getcars provedl důkladnou prohlídku mého auta a věnoval čas každému detailu. To mě přesvědčilo ke koupi dalšího vodu, s kterým proces proběhl naprosto bez problému, rychle, efektivně a levně. Děkuji!

--- Jeníček